Personalia

Benoemd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau dr.D.van Alten, gynaecoloog bij het Academisch Medisch Centrum te Amsterdam.

Benoemd

Te Nijmegen dr.E.Hendrikse tot bijzonder hoogleraar in de Diabetes in de oogheelkunde, vanwege de Diabetes Vereniging Nederland.

Overleden

Franciscus Alphonsus Aloijsius Blondeel, huisarts, op de leeftijd van 63 jaar (23 maart 1990), Geertruidenberg.

Promoties

BEVORDERD TOT DOCTOR: Te Groningen R.Y.J. Tamminga op proefschrift Growth of children with cancer; te Leiden P.W.C.Hogendoorn op proefschrift Pathogenetische mechanismen in experimentele modellen voor glomerulaire nierziekten; te Leiden H.G.T.Nijs op proefschrift Insulin action in type 1 diabetes mellitus, M.P.Klinkhamer op proefschrift Insulin resistance and the insulin

Heb je nog vragen na het lezen van dit artikel?
Check onze AI-tool en verbaas je over de antwoorden.
ASK NTVG

Ook interessant

Reacties

Gratis Ask NTVG uitproberen?

Maak met 2 klikken een gratis account aan

Account aanmaken

Heb je al een account of een abonnement? Inloggen

Altijd toegang tot alle publicaties van het NTVG?

Abonneer vandaag nog!

Online toegang tot alle artikelen
Gepersonaliseerde alerts voor artikelen en dossiers
Artikelen voor opleiding en nascholing mét geaccrediteerde toetsen
Onbeperkt luisteren naar de NTVG-podcast
Antwoorden op al je vragen via de AI-toepassing 'Ask NTVG'

Neem het digitaal ntvg abonnement

€ 15,93 per maand!

Ik wil digitaal
NTVG nummer 2 2026
NTVG nummer 3 2026
NTVG nummer 4 2026